•  
 
Pradžia Kontaktai
 
 
 
 
 

Kontaktai

UAB Autopark

Antakalnio 124a, 10200 Vilnius (žemėlapis)
Mob. +370 612 20222,
+370 615 96888, +370 698 39666

Laisvės pr. 43A, 05116 Vilnius (žemėlapis)
Mob. +370 616 20222, +370 610 20222

Tilžės g. 60, LT-91108, Klaipėda (žemėlapis)
Mob. tel. +370 618 20222

El. paštas: info@autopark.lt
I/K 125691822
PVM kodas LT256918219

Swedbank bankas
BIC:  HABALT22
A.S. LT17 7300 0101 1730 9222

Luminor Bank AB 
SWIFT: AGBLLT2X
A.S. LT65 4010 0424 0159 3403

SEB bankas
SWIFT: CBVILT2X
A.S. LT10 7044 0600 0814 2680

Darbo laikas:

Pirmadienį - Penktadienį nuo 9 iki 18 val.

Šeštadienį - Sekmadienį nedirbame

 

 

Direktorius
Vismantas Baršys
Mob. +370 698 39666
El. paštas: vismantas@autopark.lt

Pardavimų direktorius
Janas Buividas
Mob. +370 615 96888
El. paštas: janas@autopark.lt

Pardavimų vadybininkas
Tadas Lisauskas
Mob. +370 616 20222
El. paštas: tadas@autopark.lt

Pardavimų vadybininkas
Linas Klimašauskas
Mob. +370 610 20222
El. paštas: linask@autopark.lt

Pardavimų vadybininkas
Mindaugas Palukaitis
Mob. +370 696 20222
El. paštas: mindaugas@autopark.lt

Pardavimų vadybininkas
Simas Pajarskas
Mob. +370 618 20222
El. paštas: simas@autopark.lt

Pardavimų vadybininkas
Žygimantas Vižinis
Mob. +370 612 20222
El. paštas: zygimantas@autopark.lt

Vyr. buhalterė
Skina Ižganaitienė
Mob. +370 682 25577
El. paštas: buhalterija@autopark.lt

Mieli klientai,

Siekdami užtikrinti savo darbuotojų, partnerių ir klientų saugumą bei reaguodami į LR Vyriausybės priimtus sprendimus, informuojame kad nuo 2020 m. kovo 16 d. UAB Autopark atstovybės uždaromos iki 2020 m. kovo 30 d.

Visą šį laikotarpį informaciją teiksime ir klientus aptarnausime nuotoliniu būdu. Atsiprašome už nepatogumus.