Pradžia Apie mus Automobiliai
 
 
 
 
 

Automobiliai

autopark daugiausiai parduoda automobilius, įsigytus iš veiklos nuomos bendrovių Lietuvoje. Todėl būsimiems savininkams sudaroma galimybė susipažinti su visa šių automobilių istorija.  

Mūsų parduodami automobiliai niekada nėra pakliuvę į avariją ir net 90% iš jų yra neturėję menkiausio remonto.

autopark atlieka automobilių patikrą, naudodama naujausias diagnozavimo technologijas autorizuotuose servisuose. Tai garantija, kad į Jūsų rankas paklius techniškai tvarkingas, patikimas ir saugus automobilis. Visiems mūsų parduotiems automobiliams suteikiame 100 dienų arba 10000 km ridos garantija (yra papildomų sąlygų).

Įsigiję automobilį autopark, gausite techninių gedimų bei jų šalinimo istorijos aprašymą. Profesionalus požiūris į vidinį ir išorinį automobilio parengimą keliui, garantuos sėkmingą kelionę iš vietos į vietą. Esant ilgesniam dokumentų forminimo procesui, Jums automobilį pristatysime patys į bet kurį Lietuvos miestą. autopark tikslas - kad dar sykį nusprendę įsigyti automobilį rinktumėtės autopark.

autopark taip pat galima įsigyti sunkiojo bei specialiojo transporto priemonių ir įrengimų. Esant poreikiui, galima įrengimų nuoma.