Pradžia Konsultacijos Finansinis lizingas ir veiklos nuoma
 
 
 
 
 

Finansinis lizingas ir veiklos nuoma

Finansinis lizingas - kada klientas per lizingo sutarties laikotarpį sumoka visą automobilio įsigijimo kainą, į kurią įeina palūkanos ir mokesčiai, o pasibaigus nuomos laikotarpiui, tampa automobilio savininku. Į šią kainą gali būti įtraukiamos ir papildomos paslaugos, pavyzdžiui, draudimas, techninė pagalba kelyje, signalizacijos įrengimas ir pan. Nauja galimybė rinktis lizingą su likutine verte, t.y. Jūs lizinguojate automobilį išmokėdami ne visą jo vertę, o tik dalį, kuri nusidėvi per lizingo laikotarpį. Taip galima iki 50 proc. sumažinti mėnesinę įmoką, ir įsigyti svajonių automobilį. Pasibaigus lizingo sutarties laikotarpiui, galėsite pasirinkti – arba pratęsti lizingo sutartį, arba sumokėti automobilio vertės likutį. Paskutinės įmokos dydis yra nustatomas atsižvelgiant į lizingo terminą, planuojamą ridą ir atsižvelgus į būsimą rinkos vertę po lizingo laikotarpio.

Veiklos nuoma - sandoris, kai lizingo bendrovė įsigyja automobilį ir perduoda jį klientui naudotis iki nustatyto termino. Pasibaigus sutarčiai, automobilis grąžinamas lizingo bendrovei. Klientui pageidaujant, jis gali nusipirkti automobilį pasibaigus nuomos laikotarpiui (yra papildomų sąlygų). Likutinė automobilio vertė nustatoma pasirašant veiklos nuomos sutartį. Į nuomos kainą gali būti įtraukiamos papildomos išlaidos kaip draudimas, signalizacija, žieminės padangos, techninės priežiūros išlaidos. Veiklos nuoma galima ir naudotiems autopark parduodamiems automobiliams.

autopark Jums patars kaip išsirinkti labiausiai tinkantį finansavimo pasiūlymą bei padės sutvarkyti visus reikiamus dokumentus.